בגדים במידות גדולות לנשים

כל יציאה לשופינג ממלאת אותנו הנשים ברוחות של תשוקה. בדמיוננו אנו מצליחות למצוא בדיוק את הפריט הנחשק ההוא שכבר כמה שבועות אנו חולמות עליו רק שפשוט עוד לא הצלחנו להגיע לקניון ולשלוף אותו מהמדף. אתן יודעות – העבודה, הילדים, החברות, המטלות… אבל היום זה היום שלנו, רק להתארגן, לצאת ובינגו! החלום הופך למציאות. זר לא יבין זאת (ז"א הגברים…) את ההרגשה של בגד חדש שמתיישב בדיוק על הגוף וגורם לך להרגיש כמו שרק בגד חדש יכול – בטוחה בעצמך, רעננה, חופשייה, נחשקת ומוארת.

החוויה הקסומה והמענגת הזו הופכת להיות עגומה כשאנו מחפשות בגדי נשים במידות גדולות ואין זה משנה אם אנחנו תרות אחר בגדי מעצבים במידות גדולות או סתם פשוט בגדים במידות גדולות לנשים, בכל מקרה התענוג הופך לסיוט שכן בגדי נשים במידות גדולות היא "כותרת בעייתית" בפני עצמה ורוב המעצבים\ות מעדיפים\ות את החיים הקלים על פני האתגר של עיצוב בגדי נשים במידות גדולות ובכך גורמים לנו להתאכזב בכל פעם מחדש.

ברצון אנו מוותרות על מבטי "המשתתפת בצערך" או "השתגעת לגמרי" של המוכרות. כשאת מעזה לשאול ("ברוב חוצפתך…") אם הפריט שמצא חן בעינייך קיים גם במידה 50. ואז כשבשארית האופטימיות שעוד נותרה בך את שואלת: "יש בכלל משהו במידות גדולות" את נענית ב"מצטערת אבל לא אצלנו, תנסי במקום אחר…"

רשת האופנה חיותה בלארג' הינה רשת ייחודית המציגה בחנויותיה קולקציית מידות גדולות בלבד. בחנויות הרשת ניתן למצוא טוניקות במידות גדולות, שמלות, חצאיות, עליוניות ועוד מגוון פריטים.

אתן מוזמנות לצאת לסיבוב באתר ולגלות את המבצעים שלנו, טעימות מהקולקציה שנמצאת בסניפי הרשת ואף להצטרף למועדון הלקוחות של חיותה בלארג'.