בגדי ערב לנשים מלאות

חמשת כללי היסוד שלי להשגת מראה אלגנטי לבגדי ערב לנשים מלאות מתבססים על חמשת החושים שלנו: טעם וריח, ראיה, שמיעה ומישוש.

בראש ובראשונה וכמאמר המשפט הידוע "על טעם ועל ריח אין מה להתווכח" ובידיעה שככל שדעותיהן שונות כך טעמן שונה, הרי שאני משתדלת ליצור קולקציות מגוונות שכוללות את הקווים הקלאסיים העל זמניים ולצידם פריטים טרנדיים בשלל וריאציות. בדרך זו יכולה כל אחת לבחור לעצמה את הפריט המועדף עליה לפי טעמה האישי.

בזאת מצטרף אלינו אחר כבוד חוש המישוש. מבחינתי שלב המישוש חשוב לא פחות משלב בחירת הבגד. תחום המידות הגדולות ובמיוחד בגדי ערב לנשים מלאות מחייב שימוש בבדים נעימים, כאלו שאינם נצמדים לגוף ומבליטים את שאין צורך להבליט ובד בבד מאפשרים הרגשה נינוחה במהלך האירוע.

כאן מגיע תורו של חוש הראיה וכאחד מכללי היסוד אני מכנה אותו "מבחן הראי". זהו הרגע שבו אני נבחנת כמעצבת, האם המראה שנגלה לעינייך במראה רגע לפני שאת יוצאת מהבית לאירוע משרה עליך תחושה שבחרת בפריט הנכון? רובנו כבר יודעות לזהות את התחושה של להרגיש בטוחה, יפה ונינוחה בתוך בגד והאם הוא יעשה את ה"עבודה".

בהנחה שאכן זה מה שאת מרגישה, את יוצאת לאירוע שמחה וטובת לב אבל בינינו מה שחשוב יותר זה מה יאמרו לך הבעל, החברות, החמות.. כשיראו אותך.

וזהו מקום הכבוד השמור לחוש השמיעה במבנה חמשת כללי היסוד, המחמאות אותן תקבלי במהלך הערב הן שיגרמו לך להרגיש שבגדי ערב לנשים מלאות הן לא חלום אלא מציאות של יופי מענג.

אני מזמינה אותך לאחד מסניפי חיותה בלארג' – רשת אופנה בלעדית למידות גדולות, בה תוכלי למצוא בגדי ערב לנשים מלאות, חצאיות, טוניקות, עליוניות ועוד.

מעוניינת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו ולהנות ממבצעים אקסקלוסיביים? תוכלי לעשות זאת בלחיצת כפתור באמצעות הטופס ב"צרי קשר".